Skuteczne systemy bezpieczeństwa i alarmy - zadzwoń do nas +48 52 583 51 61
 

Poczucie bezpieczeństwa to jedna z najważniejszych potrzeb współczesnego człowieka. Dzięki oferowanym przez nas rozwiązaniom jesteśmy w stanie je Państwu zapewnić. Wykorzystując owoce najnowszych technologii możemy stworzyć systemy sygnalizacji pożarowej dla domów, firm, instytucji publicznych czy placów budowy.

Instalacje sygnalizacji pożarowej, ułatwiając wykrycie pożaru w jego początkowej fazie, pozwalają uratować życie ludzkie oraz chronić mienie. Dzięki systemom wykrywania i sygnalizacji pożaru można szybko i precyzyjnie zlokalizować zagrożenie ogniowe, wskazać jego źródło, poinformować o niebezpieczeństwie znajdujących się w okolicy ludzi, a przez system monitoringu wezwać straż pożarną. W zaawansowanych systemach przeciwpożarowych następuje automatyczne uruchomienie urządzeń gaśniczych.

Z przyjemnością doradzimy i na podstawie Państwa potrzeb pomożemy stworzyć wszelkiego rodzaju systemy przeciwpożarowe, począwszy od najprostszych sygnalizacji pożarowych, przez czujniki dymu czy czadu, po duże zintegrowane systemy przeciwpożarowe i sygnalizację pożarową.

Gwarantujemy:

INFORMACJE KONTAKTOWE

ul. Kraszewskiego 1
85-240 Bydgoszcz

+48 52 583 51 61
+48 694 035 147

www.ipsel.pl
biuro@ipsel.pl