Skuteczne systemy bezpieczeństwa i alarmy - zadzwoń do nas +48 52 583 51 61
 
Wykonujemy instalacje monitoringu wizyjnego na użytek prywatny jak i systemy monitoringu na potrzeby instytucji, spółdzielni mieszkaniowych czy firm.
Każdego klienta traktujemy indywidualnie i doradzamy optymalne rozwiązania dla jego potrzeb.

Monitoring stał się nieodłącznym elementem współczesnego krajobrazu. Daje on poczucie bezpieczeństwa, a pracodawcom pewność, że ich pracownicy robią to, co do nich należy. Z telewizją przemysłową możemy spotkać się na każdym kroku: na przystankach, ulicach, w tunelach, budynkach...

Istnieje wiele rodzajów kamer: analogowe, cyfrowe, SDV, turboHD, IP. Nasza firma specjalizuje się w instalacjach kamer najnowocześniejszej technologii IP. Monitoring IP pozwala uzyskać obraz, który cechuje się wysoką jakością i dużą szczegółowością. Te parametry pozwalają na odczytanie wielu informacji, takich jak numery tablic rejestracyjnych czy zarejestrowanie twarzy sprawcy, co często przyczynia się do jego identyfikacji. Monitoring montujemy w domach, na terenach przedsiębiorstw, halach produkcyjnych, magazynach, składach, na terenach wspólnot mieszkaniowych, placach zabaw, ogródkach działkowych i wszędzie tam, gdzie chciałbyś poczuć się bezpiecznie.

Nasza firma jest partnerem handlowym takich marek jak: BOSCH, Samsung, JVC, BCS, AXIS, Hikvision.

Uwadze naszych klientów polecamy kamery IP marki EZCAM, której jesteśmy importerem. Nasze kamery IP umożliwiają podgląd rejestrowanego obrazu z kamer telewizji przemysłowej z każdego miejsca na świecie np. w telefonie czy tablecie, ponadto kamery te charakteryzują się regulowaną ogniskową obiektywu (zakres 2,8-12mm), co znacząco wpływa na proces instalacyjny – kamerę można zainstalować właściwie wszędzie.

Gwarantujemy:

INFORMACJE KONTAKTOWE

ul. Kraszewskiego 1
85-240 Bydgoszcz

+48 52 583 51 61
+48 694 035 147

www.ipsel.pl
biuro@ipsel.pl